KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouacher 5202209
nr 520 2209
Gouacher
2st, sent 1800-tal, Kina, målade på rispapper, 11x7
Utrop:
100 kr
Såld:
350 kr
måndag 21 april 2008
kl 16:10:01
200 kr
150 kr
250 kr
300 kr